Vodafone Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

Kurum: Vodafone - 94

Fatura üzerindeki abone numarasını 10 karakter olacak şekilde başında 0 olmadan giriniz.

Gsm :


Kampanyalar

Uygulamalarımızı İndirin

Tüm Faturalar Tek Uygulamada
Fatura Borçlarını Kolayca Sorgula
Tek Adımda Faturanı Güvenle Öde
Ödenmiş Tüm Faturalarını Listele

Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

Vodafone fatura ödeme ekranına erişmek için, ilk olarak 10 haneli telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir. Borç bilgileri bölümünde güncel borç durumunuzu kontrol edebilir, son ödeme tarihlerinizi görüntüleyebilir ve faturanızı ödeyebilirsiniz.


Vodafone Faturasını Nasıl Sorgulayabilirim?

SMS ile fatura bilgilerinize ulaşmak için:

Son kesilen fatura bilginizi öğrenmek için, "FATURA" yazın, 7001'e kısa mesaj gönderin.

Güncel fatura bilginizi öğrenmek için, "GUNCEL" yazın, 7001'e kısa mesaj gönderin.

Online İşlemler(Online Self Servis) üzerinden:

Vodafone internet sitesinden giriş yapabileceğiniz Online Self Servis bölümünden Vodafone güncel ve geçmiş fatura sorgulama ve fatura borç ödeme işlemleri yapabilirsiniz.

Üyelik: Telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapabileceğiniz bölüme şifrenizi almak veya şifrenizi unuttuysanız S yazıp 7000'e mesaj gönderebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri üzerinden:

Müşteri hizmetlerine Vodafone GSM Hatlarınızdan 542'yi; diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'ı, yurtdışından +90 (542) 542 00 00'ı arayarak ulaşabilirsiniz.

Vodafone Kredi Kartı ile Taksitli Fatura Ödeme

Vodafone faturasını ödemek için birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. Bunlardan biri kredi kartı ile ödemedir. Vodafone faturasını kredi kartı ile ödeyebilir ve ödemenizi taksitlendirebilirsiniz.

Fatura Ödeme Noktaları

Vodafone fatura ödeme noktaları ve merkezleri aracılığıyla da ödeme yapabilirsiniz. PTT şubeleri, müşteri hizmetleri, Vodafone mağazaları, yetkili ödeme merkezleri ve jetfatura.com gibi noktalardan faturanızı ödeyebilirsiniz.

Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman?

Vodafone fatura kesim tarihi her ayın 1’iyle 15 arasında yapılmaktadır. Faturanızla ilgili gecikme faizi gibi tüm bilgileri cep telefonunuzdan 7001'i ücretsiz arayarak veya online self servis hizmeti üzerinden erişebilirsiniz.

Vodafone Fatura Ödeme: Güvenli ve Pratik

Vodafone aboneleri, fatura ödemelerini çeşitli yöntemlerle gerçekleştirebilirler. Vodafone aboneleri kredi kartı veya banka kartıyla ödeme seçeneklerinden birini tercih ederek fatura ödemelerini tamamlayabilirler.

Vodafone Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

Vodafone Fatura Örneği