Yardım - Sık Sorulan Sorular


Fatura ödemelerini hangi ödeme seçenekleri yapabilirim?

Ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.


Taksitli ödeme yapabilir miyim?

Sadece tek çekim seçeneği ile fatura ödemesi yapabilirsiniz.


Havale veya EFT ile ödeme yapabilir miyim?

Sadece kredi kartı ile ödeme almaktayız.


Otomatik ödeme talimatı verebilir miyim?

Şu an için otomatik ödeme talimatı alamıyoruz.


Fatura ödemesi yaptım, hemen faturam ödenir mi?

Fatura ödemeleriniz genel olarak anlık bir kaç dakika içerisinde gerçekleşmektedir. Bazı kurumlarda bu süre değişebilmektedir. faturago.com.tr'dan yapılan tüm fatura ödeme işlemleri, Bankacılık Düzenleme Denetleme Kurumu'nun yasalara dayanarak yaptığı düzenlemeler çerçevesinde iş ortağı banka ile birlikte fatura üreten kurumların hesaplarına aktarılmaktadır.


İşlem ücreti alıyor musunuz?

Fatura ödemelerinde hizmet bedeli alınmaktadır. Kredi kartı ile yapılan işlemlerde banka tarafından çeşitli oranlara komisyon talep edilmekte olup bu komisyon tutarları ve işlem ücreti ödediğiniz faturalara yansıtılmaktadır. Ayrıca her bir fatura ödemesi için 2,5 TL hizmet bedeli alınmaktadır.


Makbuz alabilir miyim?

Yaptığınız ödemenin makbuzu ödeme sırasında girmiş olduğunuz e-posta adresine gönderilmektedir. E-Posta gelmemesi durumunda 0216 465 98 98 numaralı müşteri hizmetlerimizden ekstre talebinde bulunabilirsiniz.


Faturamın ödenme durumunu nasıl takip edebilirim?

Sitemizde yer alan Fatura Ödeme Takibi bağlantısından ödeme takip numarası veya ödediğiniz faturanın abone numarası ile takip edebilirsiniz.


Kredi Kartı Güvenliği

Kredi kartı bilgileriniz SSL sertefikası ile korunmaktadır. Bu nedenle kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahıslarca görüntülenemez. faturago.com.tr kredi kartı bilgilerinizi kayıt etmez ve saklamaz.


SSL Nedir?

SSL sertifikaları site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan bir üründür. SSL sertifikaları hiç bir zaman yazdığınız kodun veya web sitenizin güvenliğini sağlamaz. SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir.