Turkcell Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

Kurum: Turkcell - 92

Lütfen 10 haneli telefon numaranızı başında 0 olmadan ve boşluksuz giriniz. Ör: 5321112233

Gsm :


Kampanyalar

Uygulamalarımızı İndirin

Tüm Faturalar Tek Uygulamada
Fatura Borçlarını Kolayca Sorgula
Tek Adımda Faturanı Güvenle Öde
Ödenmiş Tüm Faturalarını Listele

Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

FaturaGO, Turkcell müşterilerine fatura ödemelerini kolay ve hızlı bir şekilde yapma imkanı sunar. Turkcell aboneleri, FaturaGO kullanarak telefon faturalarının mevcut tutarını öğrenip son ödeme tarihini kontrol ederek faturalarını online olarak ödeyebilirler. 10 haneli abone numarasını girerek Turkcell fatura sorgulama ve borç ödeme işlemlerinizi kredi kartı ile taksitli olarak yapabilirsiniz.

Turkcell Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Turkcell fatura ödeme merkezleri ve noktaları arasında Turkcell bayileri, PTT şubeleri, anlaşmalı bankaların internet siteleri ve gişeleri, fatura ödeme merkezleri ve Turkcell müşteri hizmetleri yer almaktadır. Ayrıca, Turkcell aboneleri telefonlarından veya Turkcell web sitesindeki Turkcell Hesabım bölümünden fatura ödeme işlemleri hakkında bilgi ve yardım alabilirler.

Anlaşmalı Bankalar: Anlaşmalı bankaların gişelerinden veya internet şubelerinden ödeme yapabilir veya otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz. Kredi kartı ile otomatik fatura ödeme talimatı verebileceğiniz bankalar; Akbank, Finansbank, ​Garanti Bankası, ING BANK​, T.C Ziraat Bankası​, Türkiye İş Bankası, Yapı ve Kredi Bankası​ ve ​Türkiye Vakıflar Bankasından talimat verebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Taksitli Fatura Ödeme

FaturaGO'dan Turkcell telefon faturanızı anında sorgulayabilir, online kredi kartınız ile taksitli bir şekilde Turkcell  Fatura ödemenizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuzdan Turkcell faturası ödemek için FaturaGO Mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.

"Fatura Seçimi" yaparak ödenmemiş fatura veya faturalarınızı listeleyebilirsiniz. Ödemek istediğiniz faturanızın sol tarafında bulunan kutucuğu işaretleyin. Ödeme bilgilerinizi girin ve ödemenizi hemen yapın.

Turkcell Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman?

Turkcell fatura kesim tarihi genellikle her ayın 10'u, 20'si veya 25'inde yapılmaktadır. Ancak, tüketicinin talebine göre bu tarih farklı bir şekilde de ayarlanabilmektedir. Turkcell aboneleri, Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden fatura kesim tarihlerini kontrol edebilirler.

Diğer Başlıklar:

Turkcell Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

Turkcell Fatura Örneği

Öneriler

Turkcell aboneleri, faturalarını düzenli olarak kontrol ederek ödeme tarihlerini kaçırmamalı ve gecikme cezalarından kaçınmalıdır. Online platformlar aracılığıyla yapılan fatura işlemleri, zaman kazandırır ve ödeme sürecini kolaylaştırır.