Muski Muğla Su Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

Kurum: Muğla Su MUSKİ - 174

Lütfen Beyan ID giriniz.

Beyan ID :Kampanyalar

Uygulamalarımızı İndirin

Tüm Faturalar Tek Uygulamada
Fatura Borçlarını Kolayca Sorgula
Tek Adımda Faturanı Güvenle Öde
Ödenmiş Tüm Faturalarını Listele

Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

MUSKİ su fatura borçlarınızı görmek için Muğla ilindeki aboneler için yukarıdaki sorgulama alanını kullanabilirsiniz. Beyan ID'nizi girerek geçmiş ve güncel dönem borçlarınızı online kredi kartınızla kolayca ödeyebilirsiniz.

FaturaGO aracılığı ile bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: Muğla Su Fatura Sorgulama ve MUSKİ  olay Fatura ödeme ile ilgili bilgi alabilir, online fatura ödemesi yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Taksitli Fatura Ödeme

FaturaGO ile Muski Muğla su fatura ve borç bilgilerinizi öğrenebilir, ödenmemiş faturalarınızı kredi kartınız ile taksitli ödeyebilirsiniz.

Muğla Su MUSKİ Beyan No Fatura da Nerede Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Muğla Su beyan no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda ki fatura örneğinden destek alabilirsiniz.

muski muğla su fatura örneği

MUSKİ Fatura Ödeme Seçenekleri

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz MUSKİ Fatura Ödeme Noktaları:

Vezneler: Kioks ödeme noktaları ve veznelerden fatura tahsilatı hizmeti verilmektedir. Bodrum, Milas, Dalaman, Datça ve Fethiye gibi bir çok bölgede vezneler bulunmaktadır.

Anlaşmalı Kurumlar: Tüm PTT şubelerinden MUSKİ abone numaranızı belirterek ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca Faturamatik, Tam Fatura, NKolay gibi noktalardan da tahsilat işlemleri yapılıyor.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, Denizbank, Finansbank, Garanti, Halkbank, İş Bankası, TEB, Şekerbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Yapı Kredi bankalarından tahsilat işlemleri yapılmaktadır.

Online Fatura Ödeme: Online Vezne'de normal borçlar ve tecil borçları ödeme işlemi ile tahsilat görüntüleme işlemi yapılmaktadır.


MUSKİ Muğla Su Yetkili Fatura Ödeme Noktaları