İSKİ Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

Kurum: iSKİ - 172

Mukavele numaranızı Ör: AA-123456-2 yerine "123456" olarak giriniz.

Mukavele No :


Kampanyalar

Uygulamalarımızı İndirin

Tüm Faturalar Tek Uygulamada
Fatura Borçlarını Kolayca Sorgula
Tek Adımda Faturanı Güvenle Öde
Ödenmiş Tüm Faturalarını Listele

Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

İSKİ fatura borç sorgulama ve ödeme işlemlerini gerçekleştirmek için, faturada yer alan Mukavele numarasını kullanmanız gerekmektedir. Mukavele numarasını doğru bir şekilde girerek, fatura borçlarınızı sorgulayabilir ve ödeme işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Örneğin; AA-123456-2 yerine "123456" olarak giriniz.

Kredi Kartı ile Taksitli Fatura Ödeme

FaturaGO ile İSKİ İstanbul su fatura ve borç bilgilerinizi öğrenebilir, ödenmemiş faturalarınızı kredi kartınız ile taksitli ödeyebilirsiniz.

FaturaGO ile İSKİ Fatura Sorgulama

FaturaGO, İSKİ abonelerinin su faturalarını kolayca sorgulamalarını sağlayan bir online platformdur. Faturago, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde abonelerin fatura bilgilerini hızlıca görüntülemelerine ve detaylı bilgilere erişmelerine olanak tanır.

FaturaGO ile İSKİ Fatura Ödeme

FaturaGO üzerinden yapılan İSKİ fatura sorgulama işlemlerinin yanı sıra, aboneler aynı platform üzerinden fatura ödemelerini de gerçekleştirebilirler. Faturago'nun güvenli ödeme altyapısı sayesinde İSKİ aboneleri, kredi kartı veya banka kartıyla su fatura tutarlarını anında ödeyebilirler. Bu sayede, banka şubelerine gitme veya ATM'lerde kuyruk beklemek gibi zaman kayıplarından kaçınılarak ödemeler daha pratik bir şekilde tamamlanabilir.


İSKİ Mukavele Numaram Nerede Yer Alır?

Faturalarınızı Mukavele numarası ile sorgulayabilir ve ödeyebilirsiniz. Bu numara faturanızda "Mukavele No" kısmında yazan 8 karakterden oluşan numaradır. Bu alanda 8 haneden az karakter bulunuyorsa başına sıfır ekleyerek 8 karaktere tamamlayarak sorgulama yapabilirsiniz. Eğer Mukavele Numaranız nerede yazdığınız bilmiyorsanız aşağıda yer alan fatura örneğinden destek alabilirsiniz.

İSKİ Fatura Örneği


Mukavele numarası, İSKİ ile müşterileri arasındaki sözleşme numarasıdır. Fatura üzerinde yer alan Mukavele numarası, 8 karakterden oluşmaktadır ve faturanın üst kısmında "Mukavele No" olarak belirtilmektedir.


İSKİ Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

İSKİ Su Fatura Örneği

Konular: İSKİ Fatura Ödeme, İSKİ, İSKİ Fatura Ödeme Kredi Kartı ile