Hatsu Hatay Su Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

Kurum: Hatay Su - 196

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Kampanyalar

Uygulamalarımızı İndirin

Tüm Faturalar Tek Uygulamada
Fatura Borçlarını Kolayca Sorgula
Tek Adımda Faturanı Güvenle Öde
Ödenmiş Tüm Faturalarını Listele

Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

Hatsu Su abone numarası, faturanın sol üst köşesinde bulunur ve ödemeler bu numara üzerinden gerçekleştirilir. Hatsu Hatay Su, Hatay ilinde su aboneliği hizmeti sunan bir kuruluştur. Aboneler, abone numaralarıyla ödenmemiş su fatura borçlarını listeleyebilir ve FaturaGO sisteminden online kredi kartı ile ödeme yapabilirler. Ayrıca, çeşitli ödeme seçenekleri mevcuttur.

Kredi Kartı ile Taksitli Fatura Ödeme

Aboneler, Hatay Su Fatura Sorgulama veya Hatay Su Borç Sorgulama gibi online işlemler ile fatura ve borç bilgilerini öğrenebilir ve ödenmemiş faturalarını FaturaGO'dan kredi kartlarıyla taksitli olarak ödeyebilirler.

Hatsu Su Borcumu Nasıl Öderim?

Hatay Su Fatura ve Borç Sorgulama, HATSU Su Fatura ödeme işlemlerini online yapabilirsiniz.

Hatsu Su Abone No Nerede Yazar?

Aşağıdaki görüntüde bulunan örnekteki gibi faturanızın sol üst bölümünde yazan Hatsu Su abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

hatsu hatay su fatura örneği

HATSU Fatura Ödeme Seçenekleri

Hatsu Hatay Su'nun ödeme seçenekleri arasında, kredi kartı ile taksitli fatura ödeme, veznelere gitme, anlaşmalı kurumlardan ödeme yapma, anlaşmalı bankalardan otomatik ödeme yapma ve online fatura ödeme gibi seçenekler yer almaktadır.

Son olarak, Hatay Su'nun internet sitesinde online tahsilat seçeneği bulunmaktadır. Aboneler, abone numarası, sicil numarası veya kimlik numarası gibi bilgileri kullanarak online fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Özetle, Hatsu Hatay Su aboneleri, birçok farklı ödeme seçeneği arasından tercih yaparak ödemesini kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Bunun için veznelere gitme, anlaşmalı kurumlar ve bankalar, online fatura ödeme gibi seçenekler bulunmaktadır.


Hatsu Hatay Su Yetkili Fatura Ödeme Noktaları