Enerjisa Toros Bölgesi Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

Kurum: Toroslar EDAŞ - 86

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :


Kampanyalar

Uygulamalarımızı İndirin

Tüm Faturalar Tek Uygulamada
Fatura Borçlarını Kolayca Sorgula
Tek Adımda Faturanı Güvenle Öde
Ödenmiş Tüm Faturalarını Listele

Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

ENERJİSA Toroslar bölgesi aboneleri, Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay, Osmaniye ve Kilis illerinde, FaturaGO ile elektrik fatura borçlarını gerçek zamanlı olarak kontrol edebilirler. Abone numaranızı bir sıfır ekleyip uzunluğunu 12 karaktere çıkardıktan sonra, kredi kartınızla hızlı bir şekilde online ödeme yapabilirsiniz.

Abone numaranız sadece rakamlardan oluşmalıdır diğer türlü faturanızı görüntüleyemezsiniz. Enerjisa Toroslar kurumundan yaptığınız ve yapacak olacağınız fatura ödemleri sadece iş günlerinde kurum hesaplarına aktarılmaktadır.

Kredi Kartı ile Taksitli Fatura Ödeme

FaturaGO ile Enerjisa Toroslar Bölgesi elektrik fatura ve borç bilgilerinizi öğrenebilir, ödenmemiş faturalarınızı kredi kartınız ile taksitli ödeyebilirsiniz.

Toroslar Bölgesi Enerjisa Elektrik Abone Öğrenme

Toroslar Bölgesi Enerjisa elektrik abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Abone No bilmiyorsanız eğer aşağıda yer alan örnek faturada abone numaranızın nerede olduğunun yardımını alabilirsiniz.

enerjisa toros bölgesi elektrik fatura örneği

Enerjisa Toros Bölgesi Elektrik Faturası Nerelere Ödenir?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Enerjisa Fatura Ödeme Noktaları:

Enerjisa Yetkili Ödeme Merkezleri: Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay, Osmaniye ve Kilis ve bir çok yerde bulunan Enerjisa yetkili ödeme merkezlerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ödemelerde işlem ücreti alınmamaktadır. Sözleşme hesap numaranız ile ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: AKBANK, ALBARAKA TÜRK, DENİZ BANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI, HALKBANK, HSBC, INGBANK, İŞ BANKASI, KUVEYT TÜRK, ŞEKERBANK, TEB, TÜRKİYE FİNANS, VAKIFBANK, YKB ve ZİRAAT bankalarının gişelerinden veya internet bankacılığı hizmetlerinde Enerjisa elektrik faturalarınızı ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online İşlemler: Enerjisa online işlemler şubesine üye olarak Toros bölgei Elektrik faturalarınızı kredi kartı ile online ödeyebilirsiniz.