D-Smart TV Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

Kurum: Dsmart-Tv - 230

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :


Kampanyalar

Uygulamalarımızı İndirin

Tüm Faturalar Tek Uygulamada
Fatura Borçlarını Kolayca Sorgula
Tek Adımda Faturanı Güvenle Öde
Ödenmiş Tüm Faturalarını Listele

Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

D-Smart İnternet Fatura Ödeme


D-Smart aboneleri, güncel ve geçmiş tarihli faturalarını kontrol etmek için 8 haneli D-Smart üye numaralarını girebilirler. Bu numara, fatura ödemelerinde de kullanılabilmektedir. Aboneler, kredi kartlarıyla taksitli ödeme yapmanın yanı sıra FaturaGO sistemi üzerinden de online kredi kartı ile fatura borçlarını anında ödeyebilirler.

Üye No Öğrenme

Faturanızın sol üst bölümünde yazan D-Smart üye no ile kolay fatura ödemenizde kullanacağınız üye numaranızı öğrenebilirsiniz. D-Smart faturanızı bulamıyorsanız 2850’ye “uyeno” yazıp boşluk bıraktıktan sonra smart kart numaranızı yazarak sms ile üye numaranızı öğrenebilirsiniz.

D-Smart Fatura Örneği

Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme

D-Smart aboneliğine ait fatura ve borçlarınızı sorgulama alanından abone numaranızı girerek kredi kartı ile taksitli ödeyebilirsiniz. D-Smart güncel faturalarınız veya ödenmemiş TV faturalarınızı kredi kartı ile anlık ödeyebilirsiniz.

Fatura Ödeme Merkezleri

D-Smart TV hizmeti abonelerinin fatura ödeme işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla, D-Smart fatura ödeme noktaları da bulunmaktadır. Bu noktalardan birkaçı D-Smart resmi bayileri, PTT şubeleri, anlaşmalı bankalar, fiziki fatura ödeme merkezleri ve D-Smart müşteri hizmetleri olarak sıralanabilir. Ayrıca, aboneler D-Smart resmi web sitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden de fatura ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirler.

D-Smart Faturamı Nasıl Öderim?

D-Smart Faturanızı ödemek için sorgulama alanına 8 Haneli D-Smart Üye Numaranızı girerek tüm ödenmemiş fatura borcunuzun listeleyebilir, FaturaGO kredi kartı ile fatura ödeme servisi ile online kredi kartı ile yapabilirsiniz.

D-Smart Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman?

D-Smart abonelerinin dikkat etmeleri gereken bir diğer konu ise fatura kesim tarihidir. D-Smart fatura kesim tarihi her ayın 1’iyle 15’i arasında yapılmaktadır. Fatura borcunu son ödeme tarihine kadar ödemeyen abonelerin fatura borçlarına aylık gecikme zammı uygulanmaktadır. Aboneler, fatura kesim tarihlerini takip ederek zamanında ödeme yapmaları durumunda gecikme zammından kurtulabilirler.


D-Smart TV Yetkili Fatura Ödeme Noktaları