Digiturk Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

Kurum: Digitürk - 233

Lütfen 10 haneli abone numaranızı giriniz. Digiturk abone numaranız 10 haneden az ise başına 100 veya 10 ekleyerek 10 haneye tamamlayarak sorgulayınız. Ör: 1001111111

Abone No :


Kampanyalar

Uygulamalarımızı İndirin

Tüm Faturalar Tek Uygulamada
Fatura Borçlarını Kolayca Sorgula
Tek Adımda Faturanı Güvenle Öde
Ödenmiş Tüm Faturalarını Listele

Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

Borç sorgulama alanına abone numaranızı girerek Digiturk geçmiş ve güncel dönem faturalarınızı listeleyebilirsiniz. Kredi kartı ile online ödeme seçeneğiyle hızlıca ödeme yapabilirsiniz.

Abone numaranızın karakter sayısı 10 haneden az ise başına 100 veya 10 ekleyerek 10 haneye tamamladıktan sonra sorgulama yapabilirsiniz. Örnek olarak 12345678 olan abone numaranızı 1012345678 olarak girebilir, 1234567 olaran abone numaranızı 1001234567 olarak girebilirsiniz.


Üye No Nerede Yazar?

Digiturk üye no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Üye numaranızı bulamıyorsanız Digiturk'e kayıtlı cep telefonu numaranızdan "FATURA" yazıp 3555'e SMS gönderdiğiniz zaman son dönem fatura bilgilerinizi, toplam borcunuzu ve üye numaranızı öğrenebilirsiniz.

Digiturk Fatura Örneği

Digiturk Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Ödenmemiş Digiturk faturanızı yukarıda bulunan sorgulama alanından abone numaranızı girerek görüntüleyebilir ve FaturaGO ile internet üzerinden ödeyebilirsiniz.

FaturaGO üzerinden online ödeme seçeneğine ek olarak anlaşmalı bankalar ve yetkili ödeme merkezlerinden beIN Sports, Lig TV Digiturk fatura borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Digiturk internet sitesinde bulunan online işlem merkezine cep telefonunuz ve şifreniz ile giriş yaparak "Fatura İşlemleri" bölümünden ödeme yapabilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme

Digiturk aboneliğine ait fatura ve borçlarınızı sorgulama alanından abone numaranızı girerer kredi kartı ile taksitli ödeyebilirsiniz. Digiturk ve beIN Sport güncel faturalarınız veya ödenmemiş TV faturalarınızı kredi kartı ile anlık ödeyebilirsiniz. Fatura ayrıntları ve paket bilgileri için Digiweb uygulamasını kullanmalısınız.

Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman?

Digiturk fatura kesim tarihi her ayın 3’ünde yapılmaktadır. Yani fatura dönemi ayın 4'ü ile 3'ü arasında gerçekleşmektedir. Faturanızda yazan son ödeme tarihini geçmeniz durumunda aylık belli oranlarda gecikme zammı uygulanmaktadır.

Digiturk Yetkili Fatura Ödeme Noktaları