DİCLE EPSAŞ Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

Kurum: Dicle Elektrik EDAŞ - 90

Lütfen Tesisat Numarası giriniz.

Tesisat Numarası :


Kampanyalar

Uygulamalarımızı İndirin

Tüm Faturalar Tek Uygulamada
Fatura Borçlarını Kolayca Sorgula
Tek Adımda Faturanı Güvenle Öde
Ödenmiş Tüm Faturalarını Listele

Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

Dicle EPSAŞ (DEPSAŞ) ile elektrik faturalarınızı hızlıca ödeyin! Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illerinde hizmet sunan Dicle EPSAŞ (DEPSAŞ) tarafından sunulan elektrik hizmetlerine ilişkin geçmiş ve güncel dönem fatura borçlarınızı görüntüleyebilir ve kredi kartıyla internetten güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Dicle EPSAŞ Borç Öğrenme

Dicle EPSAŞ borcunuzu abone numaranızı girerek öğrenebilir, kredi kartı ile online ödeme yapabilirsiniz. Abone numaranız 10 haneden az ise başına sıfır(0) eklemelisiniz.


Kredi Kartı ile Taksitli Fatura Ödeme

FaturaGO ile Dicle EPSAŞ elektrik fatura ve borç bilgilerinizi öğrenebilir, ödenmemiş faturalarınızı kredi kartınız ile taksitli ödeyebilirsiniz.

Dicle EPSAŞ Elektrik Abone No Öğrenme

Dicle EPSAŞ müşteri no faturanızın sol kısmında bulunmaktadır. Bu numara ile Dicle EPSAŞ fatura sorgulamanızı ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Fatura örneği aşağıdadır.

dicle epsaş elektrik fatura örneği

Dicle Epsaş Fatura Ödeme Kanalları

Dicle Epsaş Fatura Ödeme Noktaları: Faturalarınızı ödeyebileceğiniz diğer kurumlar aşağıda yer almaktadır.

Online İşlemler: Dicle Epsaş internet sitesinde yer alan online işlemlerden borç sorgulama ve ödeme bölümünden üye olmadan tesisat numarası ile faturalarınızı sorgulayarak ödemesini yapabilirsiniz.

Tahsilat Vezneleri: Diyarbakır, Şırnak, Siirt, Mardin, Batman, Şanlıurfa'da bulunan yetkili tahsilat veznelerinden Dicle Epsaş elektrik faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Anlaşmalı bankaların şubelerinden veya internet bankacılığı servislerinden ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Dicle Epsaş Elektrik Yetkili Fatura Ödeme Noktaları