Buski Bursa Su Faturası Ödeme ve Borç Sorgulama

Kurum: Bursa Su BUSKİ - 122

Taksitli borçları sıralı ödeyiniz.

Abone No :Kampanyalar

Uygulamalarımızı İndirin

Tüm Faturalar Tek Uygulamada
Fatura Borçlarını Kolayca Sorgula
Tek Adımda Faturanı Güvenle Öde
Ödenmiş Tüm Faturalarını Listele

Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

BUSKİ su faturalarınızı kontrol etmek için 8 haneli abone numaranızı kullanın. Sorgulama işlemi sonrasında online kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Abone numaranızın 8 haneden daha az veya fazla olmadığına dikkat edin.


BUSKİ Abone No Öğrenme

Aşağıda BUSKİ fatura örneği bulunmaktadır. Abone no yazan kısımdaki değeri sorgulama alanına girerek tüm güncel borç bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

buski bursa su fatura örneği

Kredi Kartı ile Taksitli Buski Bursa Su Fatura Ödeme

Buski Bursa su fatura borucunuzu öğrenmek ve kredi kartı ile taksitli ödemek istiyorsanız günümüzde online fatura ödeme de en çok tercih edilen FaturaGo online fatura ve borç ödeme servisi ile kolayca ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ile Buski Bursa su faturası yatırmak FaturaGo ile artık çok basit!

Diğer Bursa BUSKİ Su Fatura Ödeme Seçenekleri

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz BUSKİ Su Fatura Ödeme Noktaları:

Vezneler: Niliüfer, Yıldırım, Osmangazi, Setbaşı, Görükle, Merkez, Acemiler, Kestel, Gemlik, Mudanya, Orhangazi, Yenişehir, Gürsu ilçelerindeki tahsilat şubelerinden ve Otomatik ödeme veznelerinden borç ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: Tüm Ptt Şubelerinden, ve Şehrin Muhteliflerlerinde Bulunan Kioks Cihazlarından ödemenizi yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: A BANK - ALTERNATİF BANKA, AKBANK, AKTİFBANK, ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI, DENİZBANK, HSBC BANK, ICBC TURKEY BANK, İNG BANK, KUVEYTTÜRK KATILIM BANKASI, QNB FİNANSBANK, ŞEKERBANK, GARANTİ BANKASI, VAKIFLAR BANKASI, T.C. ZİRAAT BANKASI, TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI, TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI, TÜRKİYE HALK BANKASI, TÜRKİYE İŞ BANKASI, VAKIF KATILIM BANKASI, YAPI VE KREDİ BANKASI

Online Fatura Ödeme: İnternet sitesinde hızlı ödeme bölümünden Abone no, TC kimlik No, E-Posta ve Cep Telefon numaranızı girerek sorgulama ve ödeme yapabilirsiniz.


Buski Bursa Su Yetkili Fatura Ödeme Noktaları