Bursagaz Doğalgaz Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

Kurum: Bursa Gaz - 42

Abone Numarası Başına "0" Eklemeden Sorgulama Yapınız

Abone No :


Kampanyalar

Uygulamalarımızı İndirin

Tüm Faturalar Tek Uygulamada
Fatura Borçlarını Kolayca Sorgula
Tek Adımda Faturanı Güvenle Öde
Ödenmiş Tüm Faturalarını Listele

Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

FaturaGO ile Bursagaz doğalgaz faturalarınızı güvenle ödeyin! Abone numaranızı yukarıdaki alana girerek geçmiş ve güncel dönem borçlarınızı listeleyin, sonra online kredi kartı ile ödeme yapın. Abone numaranız 12 karakterden azsa, başına sıfır eklemeyi unutmayın.

Online hizmetler uygulaması ile şahsınıza veya kurumunuza ait tüm aboneliklerin, borç bilgilerini görebilir, gaz faturalarınızın kopyasını alabilir, online endeks bildirebilir, iç tesisat projelerinizi görebilir, iptal yerine sözleşmeleriniz için tesisat kontrol randevusu alabilirsiniz. Size özel alanlara ulaşmak için gerekli olan şifreye üye ol kısmından gerekli bilgileri girerek ulaşabilirsiniz.


Bursagaz Abone No Öğrenme

Aşağıdaki Bursagaz Doğalgaz fatura örneğindeki gibi 12 haneli sözleşme hesap numarası ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

bursagaz doğalgaz fatura ödeme

Kredi Kartı ile Taksitli Bursagaz Doğalgaz Fatura Borç Ödeme

Bursagaz doğalgaz dağıtım firmasından aldığınız Bursa ili için doğalgaz aboneliğinize ait fatura ve borçlarınızı FaturaGO ile yukarıdaki sorgulama alanından abone numaranızı girerek öğrenebilir ve faturalarınızı online kredi kartı ile taksitli ödeyebilirsiniz.

Bursagaz Faturamı Başka Nerelere Ödeyebilirim?

Faturalarınızı online ödeyebileceğiniz Bursagaz Fatura Ödeme Noktaları:

Online İşlemler: Başkentgaz internet sitesinde yer alan "Online İşlemler" bölümünden "Borç Sorgulama" bağlantısına tıkladığınızda açılan ekrandan TC Kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız ile giriş yapıp borç bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden faturalarınızın tahsilatları yapılmaktadır.

Anlaşmalı Bankalar: Anlaşmalı bankaların gişelerinden veya internet şubelerinden Bursagaz sözleşme numaranızı belirterek ödeme işlemi yapabilirsiniz.


Bursagaz Doğalgaz Yetkili Fatura Ödeme Noktaları