Asat Antalya Su Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

Kurum: Antalya Su-ASAT - 160

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :


Kampanyalar

Uygulamalarımızı İndirin

Tüm Faturalar Tek Uygulamada
Fatura Borçlarını Kolayca Sorgula
Tek Adımda Faturanı Güvenle Öde
Ödenmiş Tüm Faturalarını Listele

Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

FaturaGO kullanarak ASAT abone numaranızı girerek fatura sorgulama ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 9 haneli abone numaranızı girdikten sonra ödenmemiş tüm fatura borçlarınızı görebilir ve online kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Abone numaranız 9 haneden az ise, numaranızın başına sıfır ekleyerek tamamlamanız gerekmektedir.

Kredi Kartı ile Taksitli Fatura Ödeme

FaturaGO ile Asat Antalya su fatura ve borç bilgilerinizi öğrenebilir, ödenmemiş faturalarınızı kredi kartınız ile taksitli ödeyebilirsiniz.

Asat Su Abone No Nerede Yazar?

Aşağıdaki öğreği bulunan resimdeki gibi faturanızın sol üst bölümünde yazan Asat Su abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

asat antalya su fatura örneği

ASAT Faturaları Başka Nerede Ödenebilir?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz ASAT Fatura Ödeme Noktaları:

Vezneler: ALANYA, KEMER, GAZİPAŞA, KUMLUCA, FİNİKE, KAŞ, KORKUTELİ, MANAVGAT, ELMALI ve SERİK ilçelerinde bulunan veznelerden ödeme alınmaktadır.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden ASAT abone numaranızı belirterek tahakkuk etmiş ve son ödeme tarihi geçmemiş su faturalarınızın ödemesini yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, Alternatif Bank, Asya Katılım Bankası, DenizBank, Finans Bank, Finans Katılım, Aktif Bank, Garanti Bankası, Halkbank, HSBC Bank, ING Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Şekerbank, Turkland Bank (T Bank), Türk Ekomomi Bankası (TEB), Tekstil Bank, TurkishBank, Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası şubelerinden veya internet şubelerinden ASAT ödemesi alınmaktadır.

Online Ödeme: ASAT internet sitesinde bulunan "Online Borç Ödeme" bağlantısından fatura sorgulaması ve ödemesi yapabilirsiniz.


Asat Yetkili Fatura Ödeme Noktaları