Trakyagaz Doğalgaz Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

Kurum: Trakya Gaz - 40

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :


Kampanyalar

Uygulamalarımızı İndirin

Tüm Faturalar Tek Uygulamada
Fatura Borçlarını Kolayca Sorgula
Tek Adımda Faturanı Güvenle Öde
Ödenmiş Tüm Faturalarını Listele

Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

Gazdaş doğalgaz faturasını FaturaGO sistemiyle kolayca ödeyin. Trakya bölgesindeki Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Keşan, Çerkezköy, Saray, Muratlı, Ergene, Lüleburgaz ve Babaeski'deki aboneler için sorgulama ve ödeme olanakları mevcuttur. Abone numaranızı girerek fatura borcunuzu anında ödeyin.

Gazdaş Trakyagaz Doğalgaz Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Gazdaş Doğalgaz faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden online ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Gaziantep Bölgesi Doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen bütün bankalarla anlaşması olan Gazdaş’ın faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Taksitli Gazdaş Trakya Fatura Ödeme

faturago.com.tr üzerinden Gazdaş Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Keşan, Çerkezköy, Saray, Muratlı, Ergene, Lüleburgaz ve Babaeski Doğalgaz fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınız ile taksitli güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile Gazdaş doğalgaz faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Gazdaş Fatura Ödeme Noktaları

Gazdaş Faturanızı Doğalgaz Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Gazdaş Doğalgaz müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 0 850 222 94 29 numaralı telefondan veya Gazdaş’ın resmi websitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili tüm bilgileri ayrıntılı bir şekilde alabilirsiniz.

Gazdaş Trakyagaz Doğalgaz Abone No Nerede Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Gazdaş Doğalgaz abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Gazdaş Doğalgaz faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak faturanızla alakalı tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.