Millenicom Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

Kurum: Millenicom - 211

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :


Kampanyalar

Uygulamalarımızı İndirin

Tüm Faturalar Tek Uygulamada
Fatura Borçlarını Kolayca Sorgula
Tek Adımda Faturanı Güvenle Öde
Ödenmiş Tüm Faturalarını Listele

Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

Millenicom aboneleri, fatura borçlarını ödemek için fatura üzerinde bulunan 10 haneli abone numarasını kullanabilirler. Aboneler, abone numaralarını başında 0 olacak şekilde girerek sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Günümüzde internet hizmetleri kullanımı oldukça yaygınlaşmış durumda. İnternet kullanıcıları ise kullanmış oldukları internet hizmetlerinin faturalarını ödemek için çeşitli yöntemler aramaktadır. Bu yöntemler arasında en sık tercih edilen ise online ödeme işlemidir.

Millenicom Kredi Kartı ile Taksitli Fatura Ödeme

FaturaGO müşterileri Millenicom internet hizmetinin faturasını kredi kartı ile online ödeme yaparak anında gerçekleştirebilirler. Bunun yanı sıra, FaturaGO aracılığıyla Millenicom İnternet fatura ve borç bilgilerini öğrenerek ödenmemiş faturalarını kredi kartı ile taksitli ödeme yapabilirler.

Millenicom Abone No Öğrenme

Millenicom abone numarasını öğrenmek isteyenler ise fatura örneğinden abone numaralarını öğrenerek FaturaGO üzerinden fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Millenicom Fatura Örneği

Millenicom Faturamı Başka Nereden Ödeyebilirim?

Fatura ödeme noktaları açısından Millenicom müşterilerine çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Müşteriler, kullanıcı adları ve şifreleri ile web sitesine giriş yaparak online ödeme yapabilirler. Ayrıca, 0 850 333 0 333 numaralı müşteri hizmetleri aranarak ödeme yapabilirler. Anlaşmalı kurumlar arasında ise PTT şubelerinden ödeme yapma imkanı sunulmaktadır. Migros Türk A.Ş., PTT, TEB ve Aktif Noktalara yapılan ödemelerde 1 TL işlem ücreti alınmaktadır. Anlaşmalı bankaların gişelerinden veya internet şubelerinden Millenicom İnternet hizmeti fatura ödemesi yapılabilir veya otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.


Millenicom Yetkili Fatura Ödeme Noktaları